FırtınaGideceğin hiçbir yer yokmuş gibi hissediyorsun, artık başka seçeneğin kalmadığını hissediyorsun.Yenilmiş hissetmek çok kolay değil mi? Bence değil. Savaşmaya devam et. Devam et ve devam et, ne olursa olsun devam et. Asla pes etme. Eğer hayatın bundan daha da aşağıya gidemezmiş gibi hissediyorsan ve bir çıkış yolu yok diyorsan. İYİ! Çünkü asıl meydan okuma şuan senin önünde demektir. Eğer sen sorumluluğunu almaya karar verirsen hayatın sadece yukarı gidebilir demektir. Ama aynı zamanda işlerin çok zor olacağını da gösterir. İşler hayal edebileceğinden de zor olacak.

İçinde olduğun bu fırtına bütün dünyanı sarıyormuş gibi olabilir. Ama sana söylüyorum öyle değil. Şuan içinde olduğun fırtınadan dışarıyı görmek çok zor evet hatta etraftaki her şey fırtınanın bir parçasıymış hatta var olan tek şey fırtınaymış gibi görünebilir. Ama Fırtına her şey değil. Ve sonsuza kadar sürmeyecek. Fırtınadan dışarı çıkabilirsin ve fırtınadan dışarıya çıkacaksın. Dışarıya çıktığında güneş ışığını tekrardan göreceksin.  

Şuan deneniyorsun. Bir test altındasın. Demircilerin kılıcı dövdüğü gibi yüksek ateşle test ediliyorsun yüksek acıyla test ediliyorsun. Bu testi kaybetme, pes etme, teslim olma. Savaşmaya devam et. Fırtınanın içinde savaş. Acıya rağmen savaş ve fırtınanın öbür tarafına daha güçlü daha sert daha iyi bir şekilde çık. Bir Savaşçı. Bir Kazanan. Bir Ayakta Kalan olarak. Ve fırtınadan özgür olmuş olarak. Karanlıktan özgür olmuş olarak. Özgür.
  
                                                                                                                               

Bu blogdaki popüler yayınlar

Neden kitap okumamalıyız?

Kadife Bilekli Bonus

Hayallerimize Giden Yoldaki Yalnızlığımız